Montaż anten telewizyjnych

Montaż anteny telewizji naziemnej DVB-T/T2 w nowym budynku nie wymaga żadnych wyjaśnień - sygnał sprowadza się do skrzynki multimedialnej, skąd poprzez odpowiednie wzmacniacze i rozgałęźniki rozprowadza po budynku za pośrednictwem przygotowanej wcześniej infrastruktury kablowej.

Wraz z rozwojem wielkobryłowego budownictwa wielorodzinnego po kolei tracą zasięg, popularne niegdyś, anteny siatkowe montowane na budynkach jednorodzinnych. Należy wówczas zainwestować w profesjonalną antenę kierunkową, charakteryzującą się dużym zyskiem. Czasami konieczne jest również przeniesienie masztu antenowego w dogodniejsze miejsce.

W czasie wykonywania usługi montażu anteny obligatoryjnie wykonujemy pomiary parametrów transmisyjnych oraz przegląd zastanych przewodów koncentrycznych. W przypadku wątpliwej jakości połączenia anteny z odbiornikiem zawsze sugerujemy wymianę przewodu.

Nie tolerujemy fuszerek, prowizorek i ograniczania kosztów do minimum. Podzespoły i materiały instalatorskie, których używamy w naszych realizacjach, są zawsze gwarantowanej jakości.


Artykuły powiązane:

Naziemna Telewizja Cyfrowa DVB-T2 H.265 HEVC od 27 czerwca 2022 w całej Polsce

E jak Elektryk.PL
Właścicielem serwisu jest FachTech