Termomodernizacja budynku = konieczność modyfikacji instalacji elektrycznej

Planowana termomodernizacja budynku to konieczność modyfikacji zewnętrznej instalacji elektrycznej, to również znakomita okazja do jej rozbudowy.

Mowa tu nie tylko o zmodernizowaniu przyłącza elektrycznego do budynku, nowych punktach oświetleniowych, czy gniazdach zewnętrznych 230V. Pod grubą warstwą styropianu mogą się ukryć kolejne obwody elektryczne, które w latach budowy budynku nie były potrzebne (np. płyta indukcyjna, suszarka,...) lub kompletny szkielet kablowy instalacji niskonapięciowych typu: system alarmowy, monitoring budynku, LAN, itp...

Jest to OKAZJA jedyna w swoim rodzaju, bo nie wymagająca wykonywania wewnątrz budynku prac instalatorskich, które z reguły wiążą się z koniecznością przeprowadzenia późniejszego remontu (naprawa tynku, malowanie, itp...).


Z praktyki wiemy, że takie usługi nie należą do wcześniej planowanych. Inwestorzy zazwyczaj dzwonią "po pomoc", gdy pracownicy firm "dociepleniowych" krążą już po posesji. Wówczas liczy się jedno - niemal natychmiastowa gotowość do wykonania usługi, choćby w minimalnym, akceptowalnym zakresie... Atmosfera planowania modernizacji "elektryki" przyćmiona jest ekscytacją termomodernizacyjną.

W FachTech staramy się tak rozbudowywać park narzędziowy oraz tak zabezpieczać stany magazynowe, by tego typu wezwania realizować bez zbędnej zwłoki. Na miejscu doradzamy, a po akceptacji... natychmiast wykonujemy, by maksymalnie wykorzystać czas przed zasłonięciem ściany styropianem i finalnym wykończeniem elewacji...

E jak Elektryk.PL
Właścicielem serwisu jest FachTech